B-Klasse Gr. 5 2008/2009

Kalender  Uitslagen/Stand  Wedstrijdschema  Kruistabel  Grafiek  Statistieken  Speler Statistieken    Info
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 
6. Speelronde van 23.08.2008 tot 24.08.2008
23-08-08 14:00   TSV Grabenstätt 2  -  SC Schleching   1 : 0       
23-08-08 14:00   DJK Traunstein  -  WSV Aschau Ch.   2 : 1       
23-08-08 14:15   TSV Siegsdorf 2  -  ASV Eggstätt 2   5 : 3       
23-08-08 19:00   TSV Chieming 2  -  SpVgg Pittenhart 2   1 : 4       
24-08-08 13:00   TV 1909 Obing 2  -  SV Unterwössen 1   6 : 0       
24-08-08 16:00   TSV Traunwalchen 2  -  Nk Cr. Traunreut 1   0 : 0       TSV Traunwalchen 2 - Nk Cr. Traunreut 1 0:0

'Groene-tafel'-beslissing: TSV Traunwalchen 2 werd tot winnaar uitgeroepen
24-08-08 16:15   TSV 1921 Bernau 2  -  TSV Breitbrunn/ Gs.   3 : 0       
 
 <= Vorige speelronde   Volgende speelronde => 
Stand Thuis Uit Heenronde Terugronde
6. Speelronde  WED WIN GEL VER   Tore SLD   Pkt.
1 TV 1909 Obing 2 ↗       3 2 0 1   9 : 6 3   6
2 SpVgg Pittenhart 2       3 2 0 1   7 : 4 3   6
3 TSV Breitbrunn/ Gs. ↗       3 2 0 1   6 : 4 2   6
4 DJK Traunstein ↗       2 2 0 0   4 : 2 2   6
5 TSV Grabenstätt 2 ↗       2 1 1 0   3 : 2 1   4
6 WSV Aschau Ch. ↗       3 1 0 2   8 : 6 2   3
7 SC Schleching ↗       2 1 0 1   2 : 1 1   3
8 TSV Chieming 2 ↗       3 1 0 2   3 : 8 -5   3
9 TSV Siegsdorf 2 ↗       4 1 0 3   5 : 11 -6   3
10 SV Unterwössen 1 ↗       3 1 0 2   3 : 10 -7   3
11 ASV Eggstätt 2       3 0 1 2   4 : 11 -7   1
12 TSV 1921 Bernau 2 ↗       4 0 1 3   8 : 16 -8   1
13 TSV Traunwalchen 2 ↗       3 0 0 3   4 : 8 -4   0
14 Nk Cr. Traunreut 1       4 0 0 4   2 : 10 -8   0
 
Huidige Speeldag afdrukken  Afdeling kalender afdrukken 
  Ligaspielplan als pdf-Dokument
Cestina Portugues Slovenskega Espanol Deutsch Nederlands Francais Norsk English Magyar Romanian Italiano  
Naar competitieoverzicht    Laatste update competitie: 15-08-11 16:55
Pagina opgebouwd in: 0.0348 sek.
LMO 4.0.2 - © 1997-2009 LMO-Group