U15 C1 Gruppe 2 2017-2018

Naptár  Eredmények/Helyezések  Menetrend  Kereszttábla  Csapat grafikonok  Statisztika  Spielerstatistik    Infó
Über  
Nuss  
Berg  
Erl  
Stein  
Obin  
Wag  
Heil  
Ruh  
Ott  
TSV Uebersee    SG Waging/DJK Traunstein
k.A.% Esély k.A.%
2 Helyezés 10
38 Pkt. 0
15 Lejátsztott meccsek 0
2.53 Pkt./Meccs
64:15 Tore 0:0
4.27:1.00 Tore/Meccs
12 (80,00%) Gyõzelem
9:0 ellenfél SG Heiligkreuz/Trostberg (H) Legnagyobb gyõzelem  
1 (6,67%) Vereség
0:5 ellenfél SG Obing/Seeon/Pittenhart (V) Legnagyobb vereség  
4 Gyozelem
9 Meccs veretlenül
Forma 0 Meccs veretlenül
(H) SG Waging/DJK Traunstein (10.)
(H) SG Stein/Altenmarkt (4.)
(V) SG Waging/DJK Traunstein (10.)
Restprogramm(7.) SG Ruhpolding/Inzell (H)
(1.) SG Obing/Seeon/Pittenhart (V)
(4.) SG Stein/Altenmarkt (H)
(3.) SG Heiligkreuz/Trostberg (V)
(5.) SG Otting/Kammer (H)
(2.) TSV Uebersee (V)
(8.) DJK Nussdorf (V)
(6.) TSV Bergen (V)
(7.) SG Ruhpolding/Inzell (V)
(9.) SV Erlstaett (H)
(1.) SG Obing/Seeon/Pittenhart (H)
(4.) SG Stein/Altenmarkt (V)
(3.) SG Heiligkreuz/Trostberg (H)
(5.) SG Otting/Kammer (V)
(2.) TSV Uebersee (H)
(8.) DJK Nussdorf (H)
(9.) SV Erlstaett (V)
(6.) TSV Bergen (H)
Bewertung der Restprogramme
24:18 (+6)∑ Pkt.verhältnis Gegner390:390 (0)
schwererTendenzleichter
  Über
  Nuss
  Berg
  Erl
  Stein
  Obin
  Wag
  Heil
  Ruh
  Ott

Statisztikai infó a bajnoksághoz

Lejátsztott meccsek
össz. Hazai gyozelem Döntetlen Idegenbeli gyozelem
67 35 (52%) 6 (9%) 26 (39%)
Tore
össz. Otthon-Tore   Idegenben-Tore
360 (O5.37) 197 (55% O2.94)   163 (45% O2.43)
Legnagyobb hazai gyozelem
SG Heiligkreuz/Trostberg - SV Erlstaett 12:2 (6.LGy)
Legnagyobb idegenbeli gyozelem
SV Erlstaett - TSV Uebersee 1:8 (1.LGy)
LegtöbbTore
SG Heiligkreuz/Trostberg - SV Erlstaett 12:2 (6.LGy)
Serien
  Aktuell Saison
Gewonnen 3  TSV Uebersee 6  SG Obing/Seeon/Pittenhart (3-8.ST)
Ungeschlagen 3  TSV Uebersee 7  SG Obing/Seeon/Pittenhart (3-9.ST)
Unentschieden 1  DJK Nussdorf
SV Erlstaett
1  SG Otting/Kammer (13-13.ST)
SG Obing/Seeon/Pittenhart (9-9.ST)
DJK Nussdorf (18-18.ST)
SG Heiligkreuz/Trostberg (9-9.ST)
SV Erlstaett (18-18.ST)
TSV Uebersee (13-13.ST)
SG Ruhpolding/Inzell (11-11.ST)
Sieglos 4  SG Stein/Altenmarkt 8  SV Erlstaett (9-16.ST)
Verloren 4  SG Stein/Altenmarkt 8  SV Erlstaett (9-16.ST)
Cestina Portugues Slovenskega Espanol Deutsch Nederlands Francais Norsk English Magyar Romanian Italiano  
« Bajnokság választó megtekintése    Bajnokság utoljára frissítve: 2018-07-01 14:16
Az oldal kiszámításának és elkészítésének ideje: 0.0167 sek.
LMO 4.0.2 - 1997-2009 LMO-Group