U15 C1 Gruppe 2 2017-2018

Kalendáø  Výsledky/Tabulka  Rozpis  Køížová tabulka  Graf  Statistiky  Hráèská statistika    Info
Über  
Nuss  
Berg  
Erl  
Stein  
Obin  
Wag  
Heil  
Ruh  
Ott  
TSV Uebersee    SG Waging/DJK Traunstein
k.A.% Šance na úspìch k.A.%
2 Umístìní 10
38 Pkt. 0
15 Zápas 0
2.53 Pkt./zápas
64:15 Tore 0:0
4.27:1.00 Tore/zápas
12 (80,00%) Vítìzství
9:0 s SG Heiligkreuz/Trostberg (D) Nejvyšší výhra  
1 (6,67%) Prohra
0:5 s SG Obing/Seeon/Pittenhart (V) Nejvyšší prohra  
4 Vítìzství
9 Záp. bez prohry
Aktuální série 0 Záp. bez prohry
(D) SG Waging/DJK Traunstein (10.)
(D) SG Stein/Altenmarkt (4.)
(V) SG Waging/DJK Traunstein (10.)
Restprogramm(7.) SG Ruhpolding/Inzell (D)
(1.) SG Obing/Seeon/Pittenhart (V)
(4.) SG Stein/Altenmarkt (D)
(3.) SG Heiligkreuz/Trostberg (V)
(5.) SG Otting/Kammer (D)
(2.) TSV Uebersee (V)
(8.) DJK Nussdorf (V)
(6.) TSV Bergen (V)
(7.) SG Ruhpolding/Inzell (V)
(9.) SV Erlstaett (D)
(1.) SG Obing/Seeon/Pittenhart (D)
(4.) SG Stein/Altenmarkt (V)
(3.) SG Heiligkreuz/Trostberg (D)
(5.) SG Otting/Kammer (V)
(2.) TSV Uebersee (D)
(8.) DJK Nussdorf (D)
(9.) SV Erlstaett (V)
(6.) TSV Bergen (D)
Bewertung der Restprogramme
24:18 (+6)∑ Pkt.verhältnis Gegner390:390 (0)
schwererTendenzleichter
  Über
  Nuss
  Berg
  Erl
  Stein
  Obin
  Wag
  Heil
  Ruh
  Ott

Statistické údaje soutìže

Zápas
celk. výhry dom. remízy výhry hos.
67 35 (52%) 6 (9%) 26 (39%)
Tore
celk. Doma-Tore   Venku-Tore
360 (Ø5.37) 197 (55% Ø2.94)   163 (45% Ø2.43)
Nejvyšší domácí výhra
SG Heiligkreuz/Trostberg - SV Erlstaett 12:2 (6.kolo)
Nejvyšší výhra venku
SV Erlstaett - TSV Uebersee 1:8 (1.kolo)
nejlepšíTore
SG Heiligkreuz/Trostberg - SV Erlstaett 12:2 (6.kolo)
Serien
  Aktuell Saison
Gewonnen 3  TSV Uebersee 6  SG Obing/Seeon/Pittenhart (3-8.ST)
Ungeschlagen 3  TSV Uebersee 7  SG Obing/Seeon/Pittenhart (3-9.ST)
Unentschieden 1  DJK Nussdorf
SV Erlstaett
1  SG Otting/Kammer (13-13.ST)
SG Obing/Seeon/Pittenhart (9-9.ST)
DJK Nussdorf (18-18.ST)
SG Heiligkreuz/Trostberg (9-9.ST)
SV Erlstaett (18-18.ST)
TSV Uebersee (13-13.ST)
SG Ruhpolding/Inzell (11-11.ST)
Sieglos 4  SG Stein/Altenmarkt 8  SV Erlstaett (9-16.ST)
Verloren 4  SG Stein/Altenmarkt 8  SV Erlstaett (9-16.ST)
Cestina Portugues Slovenskega Espanol Deutsch Nederlands Francais Norsk English Magyar Romanian Italiano  
« k výbìru ligy    Poslední update soutìží: 01.07.2018 14:16
Doba naèítání stránky: 0.0329 sek.
LMO 4.0.2 - 1997-2009 LMO-Group