U15 C1 Gruppe 2 2017-2018

Kalendáø  Výsledky/Tabulka  Rozpis  Køížová tabulka  Graf  Statistiky  Hráèská statistika    Info
Über  
Nuss  
Berg  
Erl  
Stein  
Obin  
Wag  
Heil  
Ruh  
Ott  
SG Waging/DJK Traunstein    SG Otting/Kammer
k.A.% Šance na úspìch k.A.%
10 Umístìní 5
0 Pkt. 23
0 Zápas 14
Pkt./zápas 1.64
0:0 Tore 34:25
Tore/zápas 2.43:1.79
Vítìzství 7 (50,00%)
  Nejvyšší výhra 6:0 s DJK Nussdorf (D)
Prohra 5 (35,71%)
  Nejvyšší prohra 0:4 s TSV Uebersee (V)
0 Záp. bez prohry Aktuální série 1 Vítìzství
1 Záp. bez prohry
(D) SG Ruhpolding/Inzell (7.)
(V) SG Obing/Seeon/Pittenhart (1.)
(D) SG Stein/Altenmarkt (4.)
(V) SG Heiligkreuz/Trostberg (3.)
(D) SG Otting/Kammer (5.)
(V) TSV Uebersee (2.)
(V) DJK Nussdorf (8.)
(V) TSV Bergen (6.)
(V) SG Ruhpolding/Inzell (7.)
(D) SV Erlstaett (9.)
(D) SG Obing/Seeon/Pittenhart (1.)
(V) SG Stein/Altenmarkt (4.)
(D) SG Heiligkreuz/Trostberg (3.)
(V) SG Otting/Kammer (5.)
(D) TSV Uebersee (2.)
(D) DJK Nussdorf (8.)
(V) SV Erlstaett (9.)
(D) TSV Bergen (6.)
Restprogramm(10.) SG Waging/DJK Traunstein (V)
(7.) SG Ruhpolding/Inzell (V)
(6.) TSV Bergen (D)
(10.) SG Waging/DJK Traunstein (D)
Bewertung der Restprogramme
390:390 (0)∑ Pkt.verhältnis Gegner37:46 (-9)
schwererTendenzleichter
  Über
  Nuss
  Berg
  Erl
  Stein
  Obin
  Wag
  Heil
  Ruh
  Ott

Statistické údaje soutìže

Zápas
celk. výhry dom. remízy výhry hos.
67 35 (52%) 6 (9%) 26 (39%)
Tore
celk. Doma-Tore   Venku-Tore
360 (Ø5.37) 197 (55% Ø2.94)   163 (45% Ø2.43)
Nejvyšší domácí výhra
SG Heiligkreuz/Trostberg - SV Erlstaett 12:2 (6.kolo)
Nejvyšší výhra venku
SV Erlstaett - TSV Uebersee 1:8 (1.kolo)
nejlepšíTore
SG Heiligkreuz/Trostberg - SV Erlstaett 12:2 (6.kolo)
Serien
  Aktuell Saison
Gewonnen 3  TSV Uebersee 6  SG Obing/Seeon/Pittenhart (3-8.ST)
Ungeschlagen 3  TSV Uebersee 7  SG Obing/Seeon/Pittenhart (3-9.ST)
Unentschieden 1  DJK Nussdorf
SV Erlstaett
1  SG Otting/Kammer (13-13.ST)
SG Obing/Seeon/Pittenhart (9-9.ST)
DJK Nussdorf (18-18.ST)
SG Heiligkreuz/Trostberg (9-9.ST)
SV Erlstaett (18-18.ST)
TSV Uebersee (13-13.ST)
SG Ruhpolding/Inzell (11-11.ST)
Sieglos 4  SG Stein/Altenmarkt 8  SV Erlstaett (9-16.ST)
Verloren 4  SG Stein/Altenmarkt 8  SV Erlstaett (9-16.ST)
Cestina Portugues Slovenskega Espanol Deutsch Nederlands Francais Norsk English Magyar Romanian Italiano  
« k výbìru ligy    Poslední update soutìží: 01.07.2018 14:16
Doba naèítání stránky: 0.0144 sek.
LMO 4.0.2 - 1997-2009 LMO-Group