U15 C1 Gruppe 2 2017-2018

Koledar  Rezultati/Lestvica  Razpored tekem  Križna tabela  Moštveni grafikon  Statistike  Spielerstatistik    Info
Über  
Nuss  
Berg  
Erl  
Stein  
Obin  
Wag  
Heil  
Ruh  
Ott  
SG Stein/Altenmarkt    SG Waging/DJK Traunstein
k.A.% možnosti proti k.A.%
4 Položaj na lestvici 10
24 Pkt. 0
14 Tekme 0
1.71 Pkt./tekmo
40:33 Tore 0:0
2.86:2.36 Tore/tekmo
8 (57,14%) Zmag
5:0 proti SG Heiligkreuz/Trostberg (T) Naj. zmaga  
6 (42,86%) Porazov
2:8 proti SG Obing/Seeon/Pittenhart (T) Naj. poraz  
4 Neodloèenih(n)
4 tekem brez zmage
Trenutna serija 0 tekem brez poraza
(T) SG Waging/DJK Traunstein (10.)
(T) TSV Uebersee (2.)
(D) SG Ruhpolding/Inzell (7.)
(D) SG Waging/DJK Traunstein (10.)
Restprogramm(7.) SG Ruhpolding/Inzell (D)
(1.) SG Obing/Seeon/Pittenhart (T)
(4.) SG Stein/Altenmarkt (D)
(3.) SG Heiligkreuz/Trostberg (T)
(5.) SG Otting/Kammer (D)
(2.) TSV Uebersee (T)
(8.) DJK Nussdorf (T)
(6.) TSV Bergen (T)
(7.) SG Ruhpolding/Inzell (T)
(9.) SV Erlstaett (D)
(1.) SG Obing/Seeon/Pittenhart (D)
(4.) SG Stein/Altenmarkt (T)
(3.) SG Heiligkreuz/Trostberg (D)
(5.) SG Otting/Kammer (T)
(2.) TSV Uebersee (D)
(8.) DJK Nussdorf (D)
(9.) SV Erlstaett (T)
(6.) TSV Bergen (D)
Bewertung der Restprogramme
54:27 (+27)∑ Pkt.verhältnis Gegner390:390 (0)
schwererTendenzleichter
  Über
  Nuss
  Berg
  Erl
  Stein
  Obin
  Wag
  Heil
  Ruh
  Ott

Statistische Daten zur Liga

Tekme
ges. Heimsiege Unentschieden Auswärtssiege
67 35 (52%) 6 (9%) 26 (39%)
Tore
ges. Doma-Tore   Na tujem-Tore
360 (Ø5.37) 197 (55% Ø2.94)   163 (45% Ø2.43)
Höchste(r) Heimsieg(e)
SG Heiligkreuz/Trostberg - SV Erlstaett 12:2 (6.ST)
Höchste(r) Auswärtssieg(e)
SV Erlstaett - TSV Uebersee 1:8 (1.ST)
Die meistenTore
SG Heiligkreuz/Trostberg - SV Erlstaett 12:2 (6.ST)
Serien
  Aktuell Saison
Gewonnen 3  TSV Uebersee 6  SG Obing/Seeon/Pittenhart (3-8.ST)
Ungeschlagen 3  TSV Uebersee 7  SG Obing/Seeon/Pittenhart (3-9.ST)
Unentschieden 1  DJK Nussdorf
SV Erlstaett
1  SG Otting/Kammer (13-13.ST)
SG Obing/Seeon/Pittenhart (9-9.ST)
DJK Nussdorf (18-18.ST)
SG Heiligkreuz/Trostberg (9-9.ST)
SV Erlstaett (18-18.ST)
TSV Uebersee (13-13.ST)
SG Ruhpolding/Inzell (11-11.ST)
Sieglos 4  SG Stein/Altenmarkt 8  SV Erlstaett (9-16.ST)
Verloren 4  SG Stein/Altenmarkt 8  SV Erlstaett (9-16.ST)
Cestina Portugues Slovenskega Espanol Deutsch Nederlands Francais Norsk English Magyar Romanian Italiano  
« na pregled vseh lig    Podatki lige zadnjiè osveženi: 01.07.2018 14:16
Èas trajanja preraèunavanja in izgradnje strani: 0.0307 sek.
LMO 4.0.2 - 1997-2009 LMO-Group