U15 C1 Gruppe 2 2017-2018 |
|
|
SG Waging/DJK Traunstein |
| SG Ruhpolding/Inzell |
k.A.% |
sanse de victorie |
k.A.% |
10 |
locul ocupat |
7 |
0 |
Pkt. |
16 |
0 |
Jocuri |
13 |
|
Pkt./medie |
1.23 |
0:0 |
Tore |
27:37 |
|
Tore/medie |
2.08:2.85 |
|
victorii |
5 (38,46%) |
|
cea mai categorica victorie |
7:1 cu TSV Bergen (D) |
|
infrangeri |
7 (53,85%) |
|
cea mai categorica infrangere |
0:7 cu SG Obing/Seeon/Pittenhart (D) |
0 jocuri fara infrangere |
Seria actuala |
1 Infrangeri 1 jocuri fara victorie |
(A) SG Ruhpolding/Inzell (7.) (D) SG Obing/Seeon/Pittenhart (1.) (A) SG Stein/Altenmarkt (4.) (D) SG Heiligkreuz/Trostberg (3.) (A) SG Otting/Kammer (5.) (D) TSV Uebersee (2.) (D) DJK Nussdorf (8.) (D) TSV Bergen (6.) (D) SG Ruhpolding/Inzell (7.) (A) SV Erlstaett (9.) (A) SG Obing/Seeon/Pittenhart (1.) (D) SG Stein/Altenmarkt (4.) (A) SG Heiligkreuz/Trostberg (3.) (D) SG Otting/Kammer (5.) (A) TSV Uebersee (2.) (A) DJK Nussdorf (8.) (D) SV Erlstaett (9.) (A) TSV Bergen (6.)
| Restprogramm | (10.) SG Waging/DJK Traunstein (D) (3.) SG Heiligkreuz/Trostberg (D) (5.) SG Otting/Kammer (A) (4.) SG Stein/Altenmarkt (D) (10.) SG Waging/DJK Traunstein (A)
|
---|
Bewertung der Restprogramme |
---|
390:390 (0) | ∑ Pkt.verhältnis Gegner | 72:54 (+18) |
---|
leichter | Tendenz | schwerer |
|
|
Statistica campionat |
Jocuri |
Total |
victorii acasa |
egaluri |
victorii in deplasare |
67 |
35 (52%) |
6 (9%) |
26 (39%) |
Tore |
Total |
Acasa-Tore |
|
Deplasare-Tore |
360 (Media5.37) |
197 (55% Media2.94) |
|
163 (45% Media2.43) |
cea mai clara victorie acasa |
SG Heiligkreuz/Trostberg - |
SV Erlstaett |
12:2 (6.Etapa) |
cea mai clara victorie in deplasare |
SV Erlstaett - |
TSV Uebersee |
1:8 (1.Etapa) |
cele mai multeTore |
SG Heiligkreuz/Trostberg - |
SV Erlstaett |
12:2 (6.Etapa) |
Serien |
|
Aktuell |
Saison |
Gewonnen |
3 |
TSV Uebersee |
6 |
SG Obing/Seeon/Pittenhart (3-8.ST) |
Ungeschlagen |
3 |
TSV Uebersee |
7 |
SG Obing/Seeon/Pittenhart (3-9.ST) |
Unentschieden |
1 |
DJK Nussdorf
SV Erlstaett |
1 |
SG Otting/Kammer (13-13.ST)
SG Obing/Seeon/Pittenhart (9-9.ST)
DJK Nussdorf (18-18.ST)
SG Heiligkreuz/Trostberg (9-9.ST)
SV Erlstaett (18-18.ST)
TSV Uebersee (13-13.ST)
SG Ruhpolding/Inzell (11-11.ST) |
Sieglos |
4 |
SG Stein/Altenmarkt |
8 |
SV Erlstaett (9-16.ST) |
Verloren |
4 |
SG Stein/Altenmarkt |
8 |
SV Erlstaett (9-16.ST) |
|
|
|
|
|