D-Jugend Ruperti Gr. 3 2018/2019 |
|
|
SG Marquartstein/Unterwoessen 2 |
| SG Kay/Tengling/Taching |
k.A.% |
sanse de victorie |
k.A.% |
10 |
locul ocupat |
8 |
0 |
Pkt. |
8 |
0 |
Jocuri |
16 |
|
Pkt./medie |
0.5 |
0:0 |
Tore |
20:40 |
|
Tore/medie |
1.25:2.50 |
|
victorii |
2 (12,50%) |
|
cea mai categorica victorie |
2:1 cu SG Palling/Traunwalchen (A) 2:1 cu SV Erlstaett (A) |
|
infrangeri |
12 (75,00%) |
|
cea mai categorica infrangere |
1:9 cu SG Stein/Altenmarkt (A) |
0 jocuri fara infrangere |
Seria actuala |
7 jocuri fara victorie |
(D) SV Seeon (4.) (A) SV Erlstaett (6.) (D) SG Stein/Altenmarkt (2.) (A) JFG Salzachtal 2 (5.) (D) SG Kammer/Otting (1.) (A) SG Kay/Tengling/Taching (8.) (A) SB Chiemgau Traunstein 3 (3.) (D) SG Palling/Traunwalchen (7.) (A) SG Obing/Kienberg/Pittenhart 2 (9.) (A) SV Seeon (4.) (D) SV Erlstaett (6.) (A) SG Stein/Altenmarkt (2.) (D) JFG Salzachtal 2 (5.) (A) SG Kammer/Otting (1.) (D) SG Kay/Tengling/Taching (8.) (D) SB Chiemgau Traunstein 3 (3.) (A) SG Palling/Traunwalchen (7.) (D) SG Obing/Kienberg/Pittenhart 2 (9.)
| Restprogramm | (10.) SG Marquartstein/Unterwoessen 2 (D) (10.) SG Marquartstein/Unterwoessen 2 (A)
|
---|
Bewertung der Restprogramme |
---|
414:414 (0) | ∑ Pkt.verhältnis Gegner | 0:0 (0) |
---|
gleich | Tendenz | gleich |
|
|
Statistica campionat |
Jocuri |
Total |
victorii acasa |
egaluri |
victorii in deplasare |
72 |
36 (50%) |
9 (13%) |
27 (38%) |
Tore |
Total |
Acasa-Tore |
|
Deplasare-Tore |
385 (Media5.35) |
206 (53% Media2.86) |
|
179 (47% Media2.49) |
cea mai clara victorie acasa |
SV Seeon - |
SG Obing/Kienberg/Pittenhart 2 |
12:2 (3.Etapa) |
cea mai clara victorie in deplasare |
SG Palling/Traunwalchen - |
SG Kammer/Otting |
0:10 (6.Etapa) |
cele mai multeTore |
SV Seeon - |
SG Obing/Kienberg/Pittenhart 2 |
12:2 (3.Etapa) |
Serien |
|
Aktuell |
Saison |
Gewonnen |
6 |
SG Stein/Altenmarkt |
6 |
SG Stein/Altenmarkt (13-18.ST)
SG Kammer/Otting (6-11.ST) |
Ungeschlagen |
6 |
SG Stein/Altenmarkt |
8 |
SG Kammer/Otting (6-13.ST) |
Unentschieden |
1 |
SG Kay/Tengling/Taching
SV Seeon |
2 |
SG Palling/Traunwalchen (11-12.ST) |
Sieglos |
5 |
SV Erlstaett |
8 |
SG Obing/Kienberg/Pittenhart 2 (1-8.ST) |
Verloren |
5 |
SV Erlstaett |
7 |
SG Obing/Kienberg/Pittenhart 2 (10-16.ST) |
|
|
|
|
|