B-Klasse Gr. 5 2008/2009

Kalender  Uitslagen/Stand  Wedstrijdschema  Kruistabel  Grafiek  Statistieken  Speler Statistieken    Info
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 
3. Speelronde van 09.08.2008 tot 10.08.2008
09-08-08 15:00   DJK Traunstein  -  Nk Cr. Traunreut 1   0 : 0       DJK Traunstein - Nk Cr. Traunreut 1 0:0

'Groene-tafel'-beslissing: DJK Traunstein werd tot winnaar uitgeroepen
09-08-08 16:00   SC Schleching  -  TSV Chieming 2   6 : 1       
09-08-08 16:00   SpVgg Pittenhart 2  -  TSV Siegsdorf 2   3 : 1       
09-08-08 16:00   TSV Breitbrunn/ Gs.  -  TSV Grabenstätt 2   2 : 2       
09-08-08 17:00   SV Unterwössen 1  -  TSV Traunwalchen 2   3 : 2       
10-08-08 16:00   ASV Eggstätt 2  -  WSV Aschau Ch.   3 : 2       
10-08-08 16:15   TSV 1921 Bernau 2  -  TV 1909 Obing 2   1 : 6       
 
 <= Vorige speelronde   Volgende speelronde => 
Stand Thuis Uit Heenronde Terugronde
3. Speelronde  WED WIN GEL VER   Tore SLD   Pkt.
1 TV 1909 Obing 2 ↗       2 1 0 1   7 : 5 2   3
2 DJK Traunstein ↗       1 1 0 0   3 : 2 1   3
3 SV Unterwössen 1 ↗       1 1 0 0   2 : 1 1   3
4 TSV Breitbrunn/ Gs. ↗       1 1 0 0   1 : 0 1   3
5 SpVgg Pittenhart 2       1 1 0 0   1 : 0 1   3
6 TSV Grabenstätt 2 ↗       1 0 1 0   2 : 2 0   1
7 SC Schleching ↗       0 0 0 0   0 : 0 0   0
8 WSV Aschau Ch. ↗       1 0 0 1   2 : 3 -1   0
9 TSV Traunwalchen 2 ↗       2 0 0 2   4 : 7 -3   0
10 ASV Eggstätt 2       1 0 0 1   1 : 6 -5   0
11 TSV 1921 Bernau 2 ↗       2 0 0 2   2 : 8 -6   0
12 TSV Chieming 2 ↗       2 0 0 2   2 : 8 -6   0
13 TSV Siegsdorf 2 ↗       3 0 0 3   3 : 10 -7   0
14 Nk Cr. Traunreut 1       3 0 0 3   2 : 10 -8   0
 
Huidige Speeldag afdrukken  Afdeling kalender afdrukken 
  Ligaspielplan als pdf-Dokument
Cestina Portugues Slovenskega Espanol Deutsch Nederlands Francais Norsk English Magyar Romanian Italiano  
Naar competitieoverzicht    Laatste update competitie: 15-08-11 16:55
Pagina opgebouwd in: 0.1119 sek.
LMO 4.0.2 - © 1997-2009 LMO-Group