B-Klasse Gr.6 2009/2010

Kalender  Resultater/Tabell  Terminliste  Krysstabell  Posisjonskurver  Ligastatistikk  Spillerstatistikk    Info
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 
23. Serierunde fra 08.05.2010 til 08.05.2010
08. mai 2010 13:00   SV Seeon/Seebruck 2  -  SV Surberg   1 : 3       
08. mai 2010 13:00   DJK Traunstein  -  TSV ‹bersee   1 : 1       
08. mai 2010 13:00   TSV Grabenstštt 2  -  TSV Chieming 2   3 : 0       
08. mai 2010 14:15   TSV Siegsdorf 2  -  SpVgg Pittenhart 2   0 : 0       TSV Siegsdorf 2 - SpVgg Pittenhart 2 0:0

Forbundsavgj√łrelse: TSV Siegsdorf 2 ble tildelt seieren
09. mai 2010 13:00   TSV Traunwalchen 2  -  TSV Marquatstein   4 : 2       
09. mai 2010 13:00   TV 1909 Obing 2  -  DJK NuŖdorf   2 : 5       
 
Spillefri: FC Traunreut 
 ¬ę forrige runde   neste runde ¬Ľ 
Tabell Hjemme Borte F√łrste halvdel Andre halvdel
23. Serierunde  kmp. s u t   Tore Forskj.   Pkt.
1 TSV Siegsdorf 2 ↗       11 7 1 3   25 : 20 5   22
2 DJK NuŖdorf ↗       10 5 3 2   18 : 9 9   18
3 SV Seeon/Seebruck 2 ↗       12 5 3 4   25 : 19 6   18
4 DJK Traunstein ↗       11 4 6 1   16 : 11 5   18
5 TSV Marquatstein ↗       11 6 0 5   25 : 29 -4   18
6 TSV ‹bersee ↗       10 5 2 3   28 : 17 11   17
7 TV 1909 Obing 2 ↗       11 5 1 5   26 : 22 4   16
8 SV Surberg ↗       10 4 2 4   16 : 12 4   14
9 TSV Traunwalchen 2 ↗       11 4 2 5   33 : 30 3   14
10 TSV Chieming 2 ↗       10 3 5 2   16 : 14 2   14
11 SpVgg Pittenhart 2 ↗       10 3 3 4   7 : 16 -9   12
12 TSV Grabenstštt 2 ↗       10 2 1 7   12 : 20 -8   7
13 FC Traunreut ↗       11 2 0 9   12 : 33 -21   6
 
Utskriftsvennlig side av denne serierunden  Utskiftsvennlig side av ligaen 
  Ligaspielplan als pdf-Dokument
Cestina Portugues Slovenskega Espanol Deutsch Nederlands Francais Norsk English Magyar Romanian Italiano  
¬ę til ligaoversikt    Siste oppdatering av ligaen: 30. mai 2010 17:09
Beregnigner og sideoppbygging tok: 0.0244 sek.
LMO 4.0.2 - © 1997-2009 LMO-Group