A-Jugend Kreisklasse Ruperti 2013-2014

Kalender  Uitslagen/Stand  Wedstrijdschema  Kruistabel  Grafiek  Statistieken  Speler Statistieken    Info
WaPe  
Inz  
Trau  
Pal  
Ruh  
SeOb  
Teis  
Bisch  
Hoch  
LaLe  
Scho  
PHE  
 1    07-09-13 16:00   SG Laufen/Leobendorf  -  JFG Hochstaufen   1 : 2     
 2    14-09-13 15:00   JFG Hochstaufen  -  SG Seeon/Obing   4 : 1     
 3    21-09-13 14:30   SG Pittenhart/Hoe/Egg  -  JFG Hochstaufen   2 : 2     
 4    28-09-13 15:00   JFG Hochstaufen  -  SG Waging/Petting   5 : 1     
 5    04-10-13 19:00   Sp. Gesch Schoenau  -  JFG Hochstaufen   2 : 1     
 6    11-10-13 19:00   SC Inzell  -  JFG Hochstaufen   1 : 8     
 7    19-10-13 15:00   JFG Hochstaufen  -  TSV 1920 Palling   2 : 1     
 9    02-11-13 15:00   JFG Hochstaufen  -  TuS Traunreut   4 : 1     
 10    08-11-13 19:00   SV Ruhpolding  -  JFG Hochstaufen   0 : 2     
 11    16-11-13 14:30   JFG Hochstaufen  -  JFG Teisenberg   3 : 0     
 12    30-04-14 16:00   JFG Hochstaufen  -  SG Laufen/Leobendorf   3 : 2     
 13    29-03-14 16:00   SG Seeon/Obing  -  JFG Hochstaufen   4 : 2     
 14    05-04-14 15:00   JFG Hochstaufen  -  SG Pittenhart/Hoe/Egg   6 : 1     
 15    12-04-14 13:00   SG Waging/Petting  -  JFG Hochstaufen   2 : 1     
 16    26-05-14 18:30   JFG Hochstaufen  -  Sp. Gesch Schoenau   1 : 1     
 17    14-05-14 18:30   JFG Hochstaufen  -  SC Inzell   _ : _     
 18    10-05-14 17:00   TSV 1920 Palling  -  JFG Hochstaufen   2 : 4     
 19    18-05-14 11:00   JFG Hochstaufen  -  FC Bischofswiesen   _ : _     
 20    24-05-14 12:00   TuS Traunreut  -  JFG Hochstaufen   2 : 1     
 21    31-05-14 15:00   JFG Hochstaufen  -  SV Ruhpolding   5 : 1     
 22    05-06-14 19:00   JFG Teisenberg  -  JFG Hochstaufen   3 : 2     
Cestina Portugues Slovenskega Espanol Deutsch Nederlands Francais Norsk English Magyar Romanian Italiano  
Naar competitieoverzicht    Laatste update competitie: 05-06-14 21:20
Pagina opgebouwd in: 0.0156 sek.
LMO 4.0.2 - 1997-2009 LMO-Group