A-Jugend Kreisklasse Ruperti 2013-2014

Kalender  Resultater/Tabell  Terminliste  Krysstabell  Posisjonskurver  Ligastatistikk  Spillerstatistikk    Info
WaPe  
Inz  
Trau  
Pal  
Ruh  
SeOb  
Teis  
Bisch  
Hoch  
LaLe  
Scho  
PHE  
 1    11. sep. 2013 19:15   SG Seeon/Obing  -  SG Waging/Petting   0 : 1     
 2    14. sep. 2013 15:00   JFG Hochstaufen  -  SG Seeon/Obing   4 : 1     
 3    21. sep. 2013 16:00   SG Seeon/Obing  -  SC Inzell   1 : 2     
 4    28. sep. 2013 17:00   TSV 1920 Palling  -  SG Seeon/Obing   0 : 2     
 6    12. okt. 2013 12:00   TuS Traunreut  -  SG Seeon/Obing   1 : 4     
 7    19. okt. 2013 16:00   SG Seeon/Obing  -  SV Ruhpolding   3 : 1     
 8    26. okt. 2013 15:00   JFG Teisenberg  -  SG Seeon/Obing   1 : 2     
 9    02. nov. 2013 16:00   SG Seeon/Obing  -  SG Laufen/Leobendorf   1 : 2     
 10    09. nov. 2013 16:00   SG Seeon/Obing  -  Sp. Gesch Schoenau   4 : 0     
 11    16. nov. 2013 14:30   SG Pittenhart/Hoe/Egg  -  SG Seeon/Obing   1 : 6     
 12    22. mars 2014 13:00   SG Waging/Petting  -  SG Seeon/Obing   6 : 2     
 13    29. mars 2014 16:00   SG Seeon/Obing  -  JFG Hochstaufen   4 : 2     
 14    05. april 2014 19:00   SC Inzell  -  SG Seeon/Obing   0 : 3     
 15    12. april 2014 16:00   SG Seeon/Obing  -  TSV 1920 Palling   6 : 1     
 17    03. mai 2014 16:00   SG Seeon/Obing  -  TuS Traunreut   3 : 2     
 18    09. mai 2014 19:00   SV Ruhpolding  -  SG Seeon/Obing   5 : 0     
 19    17. mai 2014 16:00   SG Seeon/Obing  -  JFG Teisenberg   1 : 4     
 20    24. mai 2014 16:00   SG Laufen/Leobendorf  -  SG Seeon/Obing   1 : 5     
 21    30. mai 2014 19:00   Sp. Gesch Schoenau  -  SG Seeon/Obing   2 : 0     
 22    05. juni 2014 19:00   SG Seeon/Obing  -  SG Pittenhart/Hoe/Egg   2 : 2     
Cestina Portugues Slovenskega Espanol Deutsch Nederlands Francais Norsk English Magyar Romanian Italiano  
« til ligaoversikt    Siste oppdatering av ligaen: 05. juni 2014 21:20
Beregnigner og sideoppbygging tok: 0.0281 sek.
LMO 4.0.2 - 1997-2009 LMO-Group