B-Klasse Gr. 5 2008/2009

Kalender  Uitslagen/Stand  Wedstrijdschema  Kruistabel  Grafiek  Statistieken  Speler Statistieken    Info
Pit  
Sie  
Egg  
Chi  
Ber  
Trau  
Bre  
Nk Tr  
Asc  
Unt  
Trwa  
Schl  
Obi  
Gra  
 1    02-08-08 17:00   SV Unterwössen 1  -  Nk Cr. Traunreut 1   7 : 2     
 2    05-08-08 18:30   SC Schleching  -  Nk Cr. Traunreut 1   3 : 0     
 3    09-08-08 15:00   DJK Traunstein  -  Nk Cr. Traunreut 1   0 : 0     DJK Traunstein - Nk Cr. Traunreut 1 0:0

'Groene-tafel'-beslissing: DJK Traunstein werd tot winnaar uitgeroepen
 4    12-11-08 19:00   Nk Cr. Traunreut 1  -  SpVgg Pittenhart 2   3 : 2     
 5    17-09-08 19:00   Nk Cr. Traunreut 1  -  TSV Chieming 2   0 : 1     
 6    24-08-08 16:00   TSV Traunwalchen 2  -  Nk Cr. Traunreut 1   0 : 0     TSV Traunwalchen 2 - Nk Cr. Traunreut 1 0:0

'Groene-tafel'-beslissing: TSV Traunwalchen 2 werd tot winnaar uitgeroepen
 7    31-08-08 15:00   Nk Cr. Traunreut 1  -  WSV Aschau Ch.   1 : 1     
 8    06-09-08 14:00   TSV Grabenstätt 2  -  Nk Cr. Traunreut 1   4 : 0     
 9    14-09-08 15:00   Nk Cr. Traunreut 1  -  TV 1909 Obing 2   3 : 4     
 10    20-09-08 14:15   TSV Siegsdorf 2  -  Nk Cr. Traunreut 1   2 : 1     
 11    28-09-08 15:00   Nk Cr. Traunreut 1  -  TSV 1921 Bernau 2   2 : 0     
 12    04-10-08 16:00   TSV Breitbrunn/ Gs.  -  Nk Cr. Traunreut 1   4 : 1     
 13    12-10-08 15:00   Nk Cr. Traunreut 1  -  ASV Eggstätt 2   2 : 0     
 14    19-10-08 18:00   Nk Cr. Traunreut 1  -  SV Unterwössen 1   1 : 2     
 15    15-10-08 19:00   Nk Cr. Traunreut 1  -  SC Schleching   1 : 3     
 16    09-11-08 14:30   Nk Cr. Traunreut 1  -  DJK Traunstein   0 : 0     
 17    13-04-09 13:00   SpVgg Pittenhart 2  -  Nk Cr. Traunreut 1   4 : 0     
 18    04-04-09 16:15   TSV Chieming 2  -  Nk Cr. Traunreut 1   1 : 1     
 19    11-04-09 15:00   Nk Cr. Traunreut 1  -  TSV Traunwalchen 2   1 : 4     
 20    18-04-09 16:00   WSV Aschau Ch.  -  Nk Cr. Traunreut 1   2 : 2     
 21    26-04-09 15:00   Nk Cr. Traunreut 1  -  TSV Grabenstätt 2   2 : 5     
 22    03-05-09 13:00   TV 1909 Obing 2  -  Nk Cr. Traunreut 1   17 : 0     
 23    10-05-09 15:00   Nk Cr. Traunreut 1  -  TSV Siegsdorf 2   1 : 2     
 24    17-05-09 16:15   TSV 1921 Bernau 2  -  Nk Cr. Traunreut 1   6 : 0     
 25    24-05-09 15:00   Nk Cr. Traunreut 1  -  TSV Breitbrunn/ Gs.   3 : 3     
 26    30-05-09 17:00   ASV Eggstätt 2  -  Nk Cr. Traunreut 1   0 : 0     ASV Eggstätt 2 - Nk Cr. Traunreut 1 0:0

'Groene-tafel'-beslissing: ASV Eggstätt 2 werd tot winnaar uitgeroepen
Cestina Portugues Slovenskega Espanol Deutsch Nederlands Francais Norsk English Magyar Romanian Italiano  
Naar competitieoverzicht    Laatste update competitie: 15-08-11 16:55
Pagina opgebouwd in: 0.0239 sek.
LMO 4.0.2 - © 1997-2009 LMO-Group