D-Jugend Ruperti Gr. 3 2018/2019 |
|
|
SG Obing/Kienberg/Pittenhart 2 |
| SG Marquartstein/Unterwoessen 2 |
k.A.% |
sanse de victorie |
k.A.% |
9 |
locul ocupat |
10 |
4 |
Pkt. |
0 |
16 |
Jocuri |
0 |
0.25 |
Pkt./medie |
14:88 |
Tore |
0:0 |
0.88:5.50 |
Tore/medie |
|
1 (6,25%) |
victorii |
|
2:1 cu SG Kay/Tengling/Taching (D) |
cea mai categorica victorie |
|
14 (87,50%) |
infrangeri |
|
0:10 cu SG Stein/Altenmarkt (D) |
cea mai categorica infrangere |
|
1 Victorii 1 jocuri fara infrangere |
Seria actuala |
0 jocuri fara infrangere |
(D) SG Marquartstein/Unterwoessen 2 (10.) (A) SG Marquartstein/Unterwoessen 2 (10.)
| Restprogramm | (4.) SV Seeon (D) (6.) SV Erlstaett (A) (2.) SG Stein/Altenmarkt (D) (5.) JFG Salzachtal 2 (A) (1.) SG Kammer/Otting (D) (8.) SG Kay/Tengling/Taching (A) (3.) SB Chiemgau Traunstein 3 (A) (7.) SG Palling/Traunwalchen (D) (9.) SG Obing/Kienberg/Pittenhart 2 (A) (4.) SV Seeon (A) (6.) SV Erlstaett (D) (2.) SG Stein/Altenmarkt (A) (5.) JFG Salzachtal 2 (D) (1.) SG Kammer/Otting (A) (8.) SG Kay/Tengling/Taching (D) (3.) SB Chiemgau Traunstein 3 (D) (7.) SG Palling/Traunwalchen (A) (9.) SG Obing/Kienberg/Pittenhart 2 (D)
|
---|
Bewertung der Restprogramme |
---|
0:0 (0) | ∑ Pkt.verhältnis Gegner | 414:414 (0) |
---|
gleich | Tendenz | gleich |
|
|
Statistica campionat |
Jocuri |
Total |
victorii acasa |
egaluri |
victorii in deplasare |
72 |
36 (50%) |
9 (13%) |
27 (38%) |
Tore |
Total |
Acasa-Tore |
|
Deplasare-Tore |
385 (Media5.35) |
206 (53% Media2.86) |
|
179 (47% Media2.49) |
cea mai clara victorie acasa |
SV Seeon - |
SG Obing/Kienberg/Pittenhart 2 |
12:2 (3.Etapa) |
cea mai clara victorie in deplasare |
SG Palling/Traunwalchen - |
SG Kammer/Otting |
0:10 (6.Etapa) |
cele mai multeTore |
SV Seeon - |
SG Obing/Kienberg/Pittenhart 2 |
12:2 (3.Etapa) |
Serien |
|
Aktuell |
Saison |
Gewonnen |
6 |
SG Stein/Altenmarkt |
6 |
SG Stein/Altenmarkt (13-18.ST)
SG Kammer/Otting (6-11.ST) |
Ungeschlagen |
6 |
SG Stein/Altenmarkt |
8 |
SG Kammer/Otting (6-13.ST) |
Unentschieden |
1 |
SG Kay/Tengling/Taching
SV Seeon |
2 |
SG Palling/Traunwalchen (11-12.ST) |
Sieglos |
5 |
SV Erlstaett |
8 |
SG Obing/Kienberg/Pittenhart 2 (1-8.ST) |
Verloren |
5 |
SV Erlstaett |
7 |
SG Obing/Kienberg/Pittenhart 2 (10-16.ST) |
|
|
|
|
|